montelove.sk
true
DomovHračkyMagnetické hračkyMagna-Tiles 32 dielov
Magna-Tiles 32 dielov
CH6A8910_vcqcbr
MT-02132-4_hmv862
MT-Classic32_BOP_Boat_atluk8
stiahnuť_szzv40

Magna-Tiles 32 dielov

Dostupnosťskladom
- +
60.50
Úžasná 32 dielna stavebná súprava Magna-Tiles® Clear Colors! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Je lákavá nielen pre deti, ale aj pre dospelých a kreativita tu nemá žiadne hranice. 
 
Stavebnica rozvíja priestorovú orientáciu a jemnú motoriku.
 
Nekonečné možnosti stavebnice pre mladých mysliteľov pomáhajú rozvíjať matematické, prírodovedné, priestorové a hmatové schopnosti. Podporuje ich v tímovej práci a schopnosti riešenia problémov.
 
Stavebné dieliky sú pre deti úplne bezpečné, pretože sú vyrobené z potravinárskeho materiálu ABS, ktorý neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Sú tiež dostatočne odolné, aby vydržali roky nápaditej tvorivosti, či už sa deti hrajú vo vnútri alebo vonku.
 
Dieliky stavebnice sú priesvitné so živými farbami z netoxických farbív, ktoré časom nevyblednú ani sa nezahmlia. Sú odolné voči poškriabaniu a preliačinám. 
 
Táto súprava je kompatibilná so všetkými súpravami Magna-Tiles®, takže deti môžu miešať, spájať a skutočne popustiť uzdu svojej predstavivosti.
 
Vhodné pre deti od 3 rokov.
 
Rozmery: 40.64cm x 3.81cm x 30.48cm
Značka: Magna-Tiles