montelove.sk
true
DomovHračkyMagnetické hračkyMagna-Tiles Builder 32 dielov
Magna-Tiles Builder 32 dielov
MT-21632-3_caqcek
MT-21632-4_sv6yzq
MT-Construction_Web-2-f_pirhkz

Magna-Tiles Builder 32 dielov

Dostupnosťdodanie 3 - 5 dní
59.80
32 dielna stavebná súprava Magna-Tiles® Builder je zdrojom nápaditej a sústredenej zábavy pre všetkých malých stavbárov! Stavebnica Magna-Tiles je lákavá nielen pre deti, ale aj pre dospelých a kreativita tu nemá žiadne hranice. Vymýšľajte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Táto sada obsahuje príslušenstvo k vybudovaniu ciest, základov stavby a strojov, ktoré nachádzame bežne na stavenisku.
 
Stavebnica rozvíja priestorovú orientáciu a jemnú motoriku.
 
Nekonečné možnosti stavebnice pre mladých mysliteľov pomáhajú rozvíjať matematické, prírodovedné, priestorové a hmatové schopnosti. Podporuje ich v tímovej práci a schopnosti riešenia problémov.
 
Stavebné dieliky sú pre deti úplne bezpečné, pretože sú vyrobené z potravinárskeho materiálu ABS, ktorý neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Sú tiež dostatočne odolné, aby vydržali roky nápaditej tvorivosti, či už sa deti hrajú vo vnútri alebo vonku.
 
Dieliky stavebnice sú priesvitné so živými farbami z netoxických farbív, ktoré časom nevyblednú ani sa nezahmlia. Sú odolné voči poškriabaniu a preliačinám. 
 
Táto súprava je kompatibilná so všetkými súpravami Magna-Tiles®, takže deti môžu miešať, spájať a skutočne popustiť uzdu svojej predstavivosti.
 
Vhodné pre deti od 3 rokov.
 
Rozmery: 40.64cm x 3.81cm x 30.48cm
Značka: Magna-Tiles