montelove.sk
true
DomovHračkyMagnetické hračkyMagna-Tiles Downhill Duo 40 dielov
Magna-Tiles Downhill Duo 40 dielov
 

Magna-Tiles Downhill Duo 40 dielov

Dostupnosťdodanie 3 - 5 dní
74.80
Deti, milujete autá? Máme niečo pre vás! Predstavujeme 40-dielnu súpravu MAGNA-TILES Downhill Duo, prvé plne magnetické pretekárske dobrodružstvo, ktoré je navrhnuté pre malé ručičky a veľkú predstavivosť. Pripútajte sa a predstavte si možnosti s novými rampami, cestami, jazdcami a figúrkami!
 
Nie sú potrebné žiadne batérie, doba nabíjania ani nabíjačky! Nové figúrky, rampy a cesty umožňujú mladým staviteľom zapojiť sa do zmysluplnejšej hry.
 
Balenie obsahuje 40 magnetických dielikov vrátane 4 rámp, 2 vozidlá (zelená a fialová), 2 figúrky (zelená a fialová), 6 cestných štvorcov, 2 obdĺžniky cieľovej čiary a 24 štvorcov.
 
Zahŕňa rampy, vozidlá Dasher, figúrky, obdĺžniky cieľovej čiary a kúsky Cesty, ktoré poskytujú jednoduchý, deťmi vedený spôsob, ako predstaviť vzrušujúcu akciu.
 
Povzbudzuje deti, aby sa učili hrou, skúmaním príčiny a následku a iných logických princípov, pričom podporuje rozvoj koordinácie ruka-oko a jemnej motoriky.
 
Je to skvelý darček pre deti vo veku 3+, ktoré milujú autá.
 
Všetky diely sú kompatibilné a dopĺňajú sa so všetkými ostatnými súpravami MAGNA-TILES, vrátane obľúbených, ako sú 32-dielna súprava Builder a 110-dielna súprava Metropolis.
 
Všetky diely MAGNA-TILES sú vyrobené tak, aby vydržali nespočetné hodiny hrania. Charakteristická mriežka zabraňuje praskaniu, zatiaľ čo upevňovacie nity udržujú magnety v bezpečí.
 
Kusy MAGNA-TILES sú vyrobené z potravinárskeho, netoxického plastu MABS, ktorý neobsahuje BPA, ftaláty a latex. Naše magnety sú vyberané s ohľadom na deti, ktoré im umožňujú ľahko rozoberať dlaždice pre bezpečnú stavbu bez frustrácie.
 
Sady MAGNA-TILES milujú stavbári vo veku 3 až 99 rokov a sú navrhnuté tak, aby si ich mohli užívať deti bez pokynov alebo pomoci dospelých. Sme zástancami zmysluplnej hry, to znamená: zábavnej, pútavej, založenej na skúsenostiach, vedenej deťmi a rozvojovej.
 
Rozmery: 43.18cm x 6.60cm x 30.73cm
Značka: Magna-Tiles